andreas nygaard

Nejhůře vyšel finiš čtvrtému Ermilu Vokuevovi. Nyggard tak navázal na triumfy z let 2019 a 2020.

Decorating My Sideboard With The Artemide Nessino Lamp Basic Apparel Deco Salon Deco Appartement Deco

Češka Kateřina Smutná která se pro tento závod vrátila mezi elitu po ukončení profesionální kariéry obsadila po loňském třetím místě desátou příčku.

. Po jeho boku dojel druhý Martin Löwström Nyeget a třetí skončil Johannes Eklöf. Mezi muži byl z českých závodníků nejlepší dvacátý Jiří Pliska veterán Stanislav. Bedřichov Jablonecko - Jizerskou padesátku vyhráli norský běžec na lyžích Andreas Nygaard a Švédka Ida Dahlová.

Ve finiši potvrdil své kvality Andreas Nygaard který vítězství náležitě oslavil. Stanislav Řezáč který bydlí jen několik stovek metrů od startu závodu zná Jizerské hory.

Pin By Mauro Enrique Licata Baigur On Todo What I Love Triathlete Triathlon Bike Run